خانه / توافقنامه

توافقنامه

توافقنامه:
مسئولیت کلیه امور انجام شده و آگهی های ثبت شده توسط کاربران و افراد در سایت، بعهده ایشان خواهد بود. در غیر این صورت مجاز به استفاده از خدمات ماشین-باز نبوده و هرگونه دسترسی یا استفاده ، به معنای تجاوز به حقوق ماشین-باز می باشد که قابلیت پیگرد قانونی خواهد داشت. در صورت عدم رعایت شرایط عضویت و قوانین ماشین-باز میتواند دسترسی شما را محدود و یا به طور کل مسدود یا کل حساب کاربری شما را به همراه تمامی اطلاعات حذف نماید. در صورتیکه گذرواژه خود را فراموش نمودید با استفاده از لینک مربوط می توانید آنرا دریافت کنید و ماشین باز مسئولیتی در قبال ارسال این اطلاعات برای شما به روش های دیگر نخواهد داشت. درصورت نیاز به رمز عبور جدید، کاربر موظف می باشد تا همه فرایندهای حفاظتی را برای احراز هویت طی نموده و در صورتیکه نتواند هویت خود را اثبات نماید سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد تا از دسترسی کاربر مربوطه به امکانات سایت، جلوگیری نماید. با قبول این موافقتنامه، سایت مجاز است تا در صورت وقوع هر گونه تقلب، یا کشف احتمال تقلب و کلاهبرداری عضویت کاربر را معلق و یا ابطال و آگهی های مربوط به کاربر (فرد) متخطی را حذف نماید و کاربر حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص ندارد. سایت این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که به تشخیص خود و با اطلاع قبلی به این توافق نامه خاتمه داده و یا دسترسی کاربر به سایت را قطع نماید. در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید. مسئولین سایت می توانند بدون اخطار قبلی کاربری شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند. ماشین باز در قطع، محدود نمودن و یا لغو ارایه خدمات خود به کاربران مختار است. اگر کاربر شرایط استفاده از خدمات ماشین باز را نقض کند، سایت می‌تواند از راه های قانونی خسارات وارد شده را مطالبه نماید. در صورتی که کاربر، عملی خارج از قوانین و مقررات تعیین شده انجام دهد، سایت مجاز خواهد بود بدون اخطار پیشین عضویت کاربر را به حالت تعلیق در آورده و یا آن را ابطال نماید و طبق قوانین و مقررات با ایشان برخورد خواهد شد. ماشین باز از کاربران خود میخواهد، حتما شناسه کاربری و کلمه عبور خود را در صفحاتی که دارای آدرس mashin-baz.com میباشد، وارد نمایند.در صورت وارد کردن اطلاعات در آدرس هایی بجز آدرس اصلی سایت مسئولیت و عواقب از دست رفتن اطلاعات و یا سرقت اطلاعات با کاربر مورد نظر میباشد. برای ثبت آگهی می توانید از متن، عکس و تصویر مناسب استفاده کرده و مسئولیت استفاده از هر نوع ابزار فوق که مغایر با شئونات مذهبی، سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی کشور باشد منحصرا متوجه کاربر خواهدبود. کاربران مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه حکومتی و دولتی ، توهین به ادیان ، مطالب غیر قانونی ( طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران )، اطلاعات محرمانه اشخاص دیگر( اعم از شماره تلفن ،آدرس و ..) ، مطالب توهین آمیز ، برروی این سایت نیستند.
بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع می باشد. جعل هویت اشخاص حقیقی و یا حقوقی اعم از شرکتها، نهادها و سازمانها و نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به ایشان ممنوع می باشد.کاربران مجاز به انتشار هیچ مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری و تجاری افراد و حق چاپ و نشر (Copy Right) و سایر حقوق دیگران تجاوز نمایند، نمی باشند. در صورتی که ارائه خدمات به کاربر قطع یا محدود و یا لغو گردد، ، مراتب به وی ابلاغ خواهد شد. در این موارد کاربر می‌تواند تقاضای رفع این محدودیت‏ها را مطرح نماید تصمیم‏گیری نهایی در این خصوص با سایت خواهد بود. اگر کاربر به سایت بدهکار باشد، فورا اقدامات لازم جهت وصول طلب انجام خواهد شد. کاربران موظفند نهایت سعی خود را جهت تسهیل و تسریع این امر به کار بندند.سایت و هیچ یک از ارگان‏های اصلی یا فرعی آن به هیچ وجهی، مسئول خسارات اتفاقی، غیرقابل ‌پیش‌بینی، تبعی و عدم‌النفع در قبال کاربران نیست.در صورتی که احراز گردد وقوع حالت فورس ماژور یا قوه قهریه باعث ایجاد خسارت گردیده، سایت و شرکت از هرگونه مسئولیت برئ خواهند بود.سایت هیچگونه مسئولیتی در خصوص زیان ها و خسارات احتمالی ناشی از عملکرد شرکت و پرسنل به اعضا نداشته و حداکثر خسارات قابل پرداخت معادل کارمزد خدمات ارائه شده به شخص مدعی ، خواهد بود. ماشین باز سرویس حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هر گونه تعهدی ارائه می نماید و اگر علیرغم تلاش شبانه روزی پرسنل در جهت فعال بودن سایت، در مواردی مثل قطع شدن خدمات سایت، خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات و یا تطابق آن با نیازهای شما تعهدی ندارد و با پذیرش این توافقنامه کاربر حق هیچگونه اعتراض و اقامه دعوی در خصوص قطع تماس احتمالی و همچنین زیانها و خسارات احتمالی وارده ناشی از موارد مذکور را نداشته و این حق را از خود سلب می نماید. سایت توضیحات آگهی ها قیمت آن‌ها و اطلاعات مربوط به فروشندگان یا سایر موارد را تأیید نمی‌کند. این خدمت برای آگاهی بیشتر و کمک به فروشندگان و خریداران طراحی شده و به معنای تایید یا تضمین آگهی ها و مطالب عنوان شده توسط فروشندگان نیست. ماشین باز تحت هیچ شرایطی مسئولیت خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به افراد و اطلاعات قرار گرفته در سایت را نمی پذیرد.با پذیرش این توافقنامه شما متعهد می شوید در صورت هر گونه ادعا علیه سایر کاربران سایت، موضوع را شخصا و بصورت مستقل و بدون کمک این سایت از طریق مراجع قضایی پیگیری نموده و حق ادعا و اقامه دعوی علیه سایت، مسئولیت سایت ،شرکا ارائه دهنده خدمات، مدیران و کارکنان سایت به منظور جبران خسارت یا زیان های احتمالی (مالی،غیر مالی)، هزینه های قضایی و سایر هزینه های مربوطه را از خود سلب می نمائید. این سایت تمامی تلاش خود جهت حفظ و حراست از اطلاعات شما را به عمل خواهد آورد ولیکن اگر چنانچه به هر دلیل بدون اطلاع و رضایت شما، اطلاعات شما توسط اشخاص ثالث مورد سوء استفاده و یا تخریب گردد سایت مسئولیتی در مورد این اتفاقات نخواهد داشت.تحت هیچ شرایطی گروه ماشین باز مسئول خسارتهای مادی و معنوی وارده در اثر اعتماد به سایر اعضاء و یا اتکا به اطلاعات قرار گرفته روی این سایت یا انتقال یافته توسط این سایت نمیباشد. همچنین ماشین باز دات کام مسئولیتی را در مورد از بین رفتن اطلاعات قرار گرفته روی این سایت نمیپذیرد.
ما در حد توان و بدون تعهد اطلاعات وارد شده به سایت را کنترل میکنیم اما ماشین باز خود را ملزم به کنتــرل مطالبی که در آگهی ها قرار می گیرد نمی داند.مسئولیت هر محتوای وارد شده توسط کاربر به عهده کاربر وارد کننده محتوی بوده و با پذیرش این توافقنامه شما قبول می کنید سایت هیچگونه مسئولیتی در خصوص ادعاها و مطالب گمراه کننده، نادرست، مضر و موهن مندرج در سایت ندارند. بدیهی است به محض اطلاع و رویت اینگونه اطلاعات، موارد مذکور از سایت حذف خواهد شد و ماشین باز دات کام و مسئولین آن هیچ مسئولیتی در قبال محتوی های موجود در سایت که توسط کاربران ارسال شده است نمیپذیرند.درصورتی که کاربر ، اقدام به ثبت آگهی کالا و یا خدماتی در سایت نماید، باید اطمینان داشته باشد که قانونا مجاز به ارائه آن خدمات و یا فروش آن کالا می باشد.سایت خدمات خود را تنها طبق شروطی که در این توافق نامه بیان شده ارائه می‌نماید و هیچ تضمین و شرط اضافی دیگر را نپذیرفته و تضمین نمی نماید که خریدار یا فروشنده به همه شروط معامله پایبند باشند. عدم تعقیب یا چشم‌پوشی سایت از نقض برخی تعهدات توسط کاربران به معنای اسقاط حق رسیدگی و تعقیب این تخلفات نیست و در آینده می‌توان این تخلفات را تحت تعقیب قانونی قرار داد. بنابراین، طرح ادّعای مرور زمان از سوی کاربر به هیچ وجه قابل قبول نخواهد بود. این توافق نامه به رویت کاربر رسیده و با تایید در هنگام عضویت، کاربر آن را بدون قید و شرط پذیرفته و این قرارداد لازم الاجرا خواهد بود.دامنه mashin-baz.com، لوگو و سایر علائم تجاری ثبت شده، محصولات و خدمات درج شده در سایت ماشین باز ، متعلق به گروه ماشین باز بوده و بدون کسب اجازه کتبی، هر گونه کپی برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر این، اسناد، توافقنامه‏ها، فرم‏ها، درخواست‏ها، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی و دکمه‌ها در مالکیت انحصاری ماشین باز بوده و بدون کسب اجازه کتبی کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است. مالکیت و منافع کلیه حقوق سایت ماشین باز و مندرجات آن منحصرا متعلق به گروه ماشین باز خواهد بود و استفاده از مطالب ، تصاویر ، فیلمها و هر نوع محتوی موجود در سایت ماشین باز در جای دیگر اعم از الکترونیکی و یا فیزیکی مجاز نمیباشد .ماشین باز مجاز است به هر نحوی که بخواهد از مطالب قرار گرفته در سایت که قانوناً متعلق به شخص یا نشریه یا سازمان دیگری نباشد، استفاده نماید.عضویت شما به منزله قبول این قوانین میباشد و ماشین باز می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر زمان تغییر دهد. متن توافقنامه همواره برروی سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت و استفاده از خدمات این سایت انصراف دهید.

0